Poraz odbojkašica od ekipe Srema

U subotu, 29. oktobra odbojkašice Spartaka su gostovale u Sremskoj Mitrovici gde su snage odmerile sa ekipom Srema. Ovaj meč ujedno bila je i borba za siguran srednji deo tabele. Ekipa iz Subotice je na krilima Bajićeve i Matićeve dobrom igrom uz par grešaka protivnika došla ubedljivo do prvog seta rezultatom 25:15.

Ali, to je bilo sve što se tiče igre gostiju iz Subotice te u narednim setovima nisu uspele da pariraju domaćoj ekipi. U 2. setu ekipa Srema je uspostavila bolji prijem, a golubice su više grešile i set je završen 25:21 za ekipu Srema. U 3. setu kao i u 4. viđena je ista slika gde su gošće došle do početne prednosti, ali nakon toga ulaze u seriju grešaka i oba seta završavaju loše. Treći set završen je 25:18, a četvrti sa 25:19. Posle tri odigrana kola u superligi Srbije odbojkašice Spartaka imaju ostvarenu jednu pobedu i dva poraza.

U narednom kolu, priliku za ispravak imaće u Novom Sadu protiv istoimene ekipe narednog vikenda.