Slavili protiv Železničara

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi u subotu, 27. januara, slavili su u petoj pripremnoj utakmici tokom boravka na pripremama na Kipru. Subotičani su 1:0 savladali Železničar iz Pančeva golom Roševića u 82. minutu.

Prvo poluvreme proteklo je uglavnom u igri između dva šesnaesterca. Ipak, Spartak je bio bliži vodstvu međutim Babić nije uspeo da iskoristi dve svoje dobre prilike. U nastavku utrakmica je bila znatno sadržajnija, zapretio je Železničar konji je propustio dve svoje prilike. Kako se meč bližio kraju Spartak je preuzeo inicijativu i došao do pobedničkog gola.  Igrao se 82. minut kada je Babić uputio centaršut, loptu je glavom zahvatio Rošević i poslao je u mrežu Železničara.

Spartak Ždrepčeva Krv: Manojlović, Bogićević, Prijović, Martinović, Lukić, Tomović, Babić, Stanojev, Todoroski, Bijelović, Mudrinski. Igrali su još: Vulić, Rošević, Tošeski, Jocić, Francis, Kerkez M.