Košarkaši Spartaka ostvarili su i drugu pobedu na turniru ABA 2 lige

U 2. kolu ABA 2 lige Spartak je savladao Sutjeska Nikšić.

Gosti u 9. minutu imaju plus 11, ali na klupi Spartaka nema preterane nervoze. Izabranici trenera Đokića u drugoj četvrtini popravljaju igru u odbrani, više se igra na prodore i na razigrane Bojića (19 poena) i Barnu (12 poena). Poenima Bojića uz zvuk sirene Subotičani odlaze na veliki odmor sa pristojnih plus 8 (51:43). U trećoj deonici gosti su na konopcima (58:45),  ali se izvlače zahvaljujući odličnom Brejsiju koji postiže 11 od 16 Sutjeskinih poena za minus 7 (59:66).

U poslednjoj deonici igralo se koš za koš, a na 3. 23 pre kraja Cvetković je pogodio trojku za 80:75, a zatim i dva penala, nakon uspešnih skokova u napadu Medarevića i Radosavljevića. Svaku nadu da mogu do trijumfa gostima je oduzeo Kutlešić serijom poena u samom finišu.

Spartak Office Shoes: Cvetković 18 (5 asistencija),Milijašević 5, Stepanović, Kutlešić 13 (5 skokova), Radosavljević 7, Ilić 1, Medarević 1 (9 skokova), Tejić 4, Bojić 25, Sokolović, Čupković, Barna 15.