Futsaleri pretrpeli poraz u Vršcu

Futsaleri Full Feel-a gostovali su juče u okviru 1. kola Futsal lige Vojvodine ekipi Forum u Vršcu i pretrpeli ubedljiv poraz rezultatom 8:2 (3:2). Kako navode iz kluba, dobro prvo poluvreme i katastrofalno drugo, uz nekoliko nevorovatnih promašaja u stopostotnim šansama za Subotičane – glavni je razlog ovako visokog poraza.

Strelci: Vezmir 2., 16, 24., 32., Radisavljević 15., Janković 27., Borković 33., Malidžan 36. minut za Forum, Sedlić 4., Rapaić 19. minut za Full Feel.

Forum: Varađan Nenad, Čakara Alen, Janković Goran, Radisavljević Vojin, Čizmaš Stefan, Borković Marko, Ševo Milenko, Lukić Marko , Malidžan Stefan, Vezmar Milovan, Borković Aleksandar, Milovac Bogdan.

Full Feel: Vukanović Miljan, Jaković Dragan, Sedlić Uroš, Francišković Davor, Ivković Andrej, Karas Mihajlo, Jankulašević Siniša, Rapaić Veljko, Petrović Lazar, Kurušić Bojan, Džever Miroslav.

U sledećem kolu Subotičani će na domaćem terenu, u okviru 2. kola Futsal lige Vojvodine, ugostiti ekipu Kraljevićevo iz Kačareva.