Rezultati 17. kola Gradske fudbalske lige Subotica

Bačka 1901 savladala ekipu Hercegovac

Nastavak takmičenja u Vojvođanskoj ligi grupa Sever, fudbaleri Bačke počeli su pobedom kada su savladali ekipu Hercegovac rezultatom 2:0.

Domaćini su odlično otvorili utakmicu, nizale su se akcije pred golom protivnika, da bi u 27. minutu mladi Antonio Pelhe dao gol. Tempo igre potom opada, a početkom drugog poluvremena Bačka ponovo kreće  ofanzivnije. Svoj drugi gol postigli su u 54. minutu kada se Mezei probija pored odbrane Hercegovca i slobodnom Đorđu Glišoviću dodaje loptu, koji daje gol i rezultat je 2:0.

Bačka 1901: Vuković, Đurović (60. Malenčić), Kiš, Rajkovača, Mezei, Šijačić (68. Nenadović) , Pelhe (68. Živina), Milijašević, Pantelić (60. Temunović), Anđić (74. Vrana), Glišović.

Hercegovac: Dražić, Janić (46. Lakić), Bajić, Bajat, Andesilić, Adamović, Račić (81. Novčić), Srdanov, Katanić, Hrnjez, Radović.