Futsaleri savladali Partenon iz Smederevske Palanke

U nedelju, 30. oktobra futsaleri Spartaka u 9. kolu druge futsal lige za muškarce dočekali su ekipu Partenona iz Smederevske Palanke. U ovom meču Spartak je tražio pobedu kako bi se izdigao sa dna tabele i krenuo ka vrhu.

Spartak je dobro otvorio utakmicu u 2. minutu golom kapitena Guberinića, zatim je u 7. minutu nakon dobrog šuta bio precizan Celin, a na 3:0 je povisio Lučanović golom u 17. minutu. U 20. minutu viđena su 2 gola, prvi je delo Silija, a kako su gosti krenuli sa centra izgubili su loptu i Čičić je povisio na 5: 0. Tim rezultatom je završeno prvo poluvreme. U drugom poluvremenu trener Milosavac dao je priliku svim igračima, ali se to nije odrazilo na rezultat pa je tako Sili u 53. minutu dao novi gol, a zatim u 56. minutu kompletirao het-trik. Jedini gol za goste u ovom meču postigao je Đokić nakon greške domaćih. U 63. minutu Nedić je povisio na 8:1, a konačan rezultat postavio je Sili svojim četvrtim golom na ovom meču, u 65. minutu. U narednom kolu Spartak gostuje kod ekipe Požarevca iz istoimenog grada, gde će pokušati da osvoji nove bodove.

Spartak: Bjelica, Celin, Mijatović,Guberinić i Lučanović.

Partenon: Lazović, Tacković, Veljković, Spasojević i Radić.