Prvi poraz Spartaka u Aba 2

SPARTAK OFFICE SHOES – PODGORICA  67:78 (22:23, 12:19, 16:21, 15:17)

U prvih 20 minuta Spartak je bio u konstantnom zaostatku. Vodio je samo jednom (22:21), a dopustio je Podgoričanima da često poentiraju iz reketa i kontranapada.  U napadu Barna sa 16 poena nije imao pomoć saigrača. U nastavku i pored čestih izmena Subotičani nisu uspevali da se ozbiljnije rezultatski primaknu ekipi Podgorice, te su zabeležili prvi poraz u ABA 2 ligi. Pobedničku ekipu predvodili su Slaj sa 19 i Miler sa 16 poena. Nismo uspeli da nađemo napadački ritam i pored nekih sjajnih momenata u odbrani, rekao je trener Spartaka Vladimir Jovanović koji je uzroke poraza potražio u slabijim napadačkim rešenjima njegovih igrača.

U subotu se Spartak sastaje sa ekipom Šibenke od 18 časova.

Spartak Office Shoes: Cvetković 11 (5 asistencija), Milijašević, Stepanović, Kutlešić 1, Milisavljević 6 (6 skokova), Radosavljević (6 skokova), Ilić 4, Tejić 6, Bojić 12 (7 skokova), Sokolović 5,  Čupković 2, Barna 20.