Pobeda Spartaka nakon preokreta

Fudbaleri Spartaka odigrali su uzbudljiv meč protiv Kolubare iz Lazarevca.Naime pred svega 100 gledalaca na gradskom stadionu desila se goleada sa čak 7 pogodataka odnosno 4:3 u korist Spartaka.Kolubara je povela u prvom poluvremenu golom Marjanovića u 36. minutu . Drugo poluvreme je donelo potpuni preokret ,Srećković u 52. minutu postiže gol za izjednačenje zatim u 66. i 73. minutu Nikolić pogađa za vođstvo od 3 : 1  za Spartak , da bi Kolubara u 75. minutu golom Đuranoviča i Andrića u 86. minutu izjednačila na 3:3.Šlag na tortu postavlja Tošeski u nadoknadi vremena u 90’+2 minuti za vođstvo od 4:3. Trener Spartaka Nebojša Vukčević nije krio oduševljenje i još jednom je ponovio da ovaj tim Spartaka nema limita i da uprava kluba ima potpuno razumevanje i veru u igrače.

Spartaki Ždrepčeva krv – Kolubara 4:3 (0:1)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca oko: 100, Sudija: Aleksandar Živković. Strelci: 0:1 Marjanović (35.), 1:1 Srećković (52.), 2:1 Nikolić (iz penala 63.), 3:1 Nikolić (71.), 3:2 Đuranović (75.), 3:3 Andrić (86.), 4:3 Toševski (90+1)

Spartaki Ždrepčeva krv: Dubljanić, Jezdimirović, M. Bogićević, Ostojić, Vidović (82. Tomašković), Tošeski, Šćepanović (76. Đurasović), Bijelović, Tufegdžić, Srećković, Nikolić.

Kolubara: Stanivuković, Janković, Radovanović, Đurić, Kočović (77. Andrić), Stojanović, Nikolić, Marjanović (83. D Antić), Bojić, Petronijević (76. Mladenović), Đuranović  .