Odigran meč bez pobednika

U poslednjoj utakmici za vreme boravka na pripremama u Antaliji, Spartak je odigrao prijateljski meč protiv ekipe Aktobe, drugoplasiranog u Premijer ligi Kazahstana.

Meč je završen bez pobednika rezultatom 2:2. Poveli su kazahstanci u 28. minutu. Spartak je do poravnanja došao 63. minutu golom Shimure koji je iskorsitio centaršut saigrača sa desne strane i glavom savladao protivničkog golmana. Aktobe je 87. minutu ponovo stigao do vodstva. Međutim, već u sledećem minutu čim su subotičani loptu izveli sa centra Alfonso sa ivice šesnaest metara preciznim šutem donosi konačnih 2:2.

Spartak je meč počeo u sledećem sastavu: Manojlović, Tanasin, Vitorović, Bogićević, Marinković, Đurasović, Tošeski, Tumbasević, Srećković, Ubiparip, Todoroski.