Fudbal: Golubice ubedljive na gostovanju, a Napredak iznenadio Spartak

U drugom kolu Super lige Srbije za žene, odigranoj protiv Radničkog iz Kragujevca, Spartakove „golubice“ su ostvarile ubedljivu pobedu na gostujećem terenu u Donjoj Trnavi rezultatom 1:4 (1:1). U 26. minutu, autogol postiže prvotimka Spartaka Mekenzi Langdok, potom Željka Belovan zadaje izjednačujući pogodak. Drugo poluvreme je poentirala Violeta Slović, u 67. minutu, a posle je usledio još jedan pogodak Belovanove, kao i Tijana Filipović, koja daje gol tri minuta pre kraja meča.

U 5. kolu Super lige, fudbaleri Napretka stigli su do prve pobede u sezoni pošto su kao gosti savladali Spartak na domaćem terenu rezultatom 3:1. Napredak je napravio veliko iznenađenje, iako je stigao u Suboticu sa samo jednim osvojenim bodom u prva četiri kola. Ognjen Mršić je doveo Kruševljane u vođstvo u 19. minutu, a prednost je duplirao Đorđe Jovanović u 39. minutu. Spartakov Veljko Jocić je u 66. minutu smanjio rezultat na 1:2, a konačan skor je postavio rezervista Napretka, Slobodan Stanojlović, u 89. minutu.