Dva lica Spartaka u porazu od Radničkog 1923

Fudbaleri Spartaka ugostili su ekipu Radničkog 1923 iz Kragujevca u okviru 11. kola Mozzart Bet Super lige. U prvom poluvremenu Spartak je imao par solidnih šuteva u okvir gola dok su Kragujvčani uglavnom bili bazirani na to da sačuvaju svoj gol. U drugom poluvremenu potpuno druga slika na terenu. Neshvatljivo zbunjena igra Spartaka, dok je Radnički furiozno krenuo od samog starta što je krunisano golom K. Bevisa u 65. minutu. Ekipa Radničkog tu nije stala već u 80. minutu golom Vidakovića povisuje na 0:2 a samo tri minuta kasnije D. Kerkez autogolom potapa Spartak za nedostižnih 0:3. A. Todoroski za Spartak uspeva u 86. minutu da postgne počasni pogodak a 1:3 je ujedno i konačni rezultat za goste. Ovim rezultatom Spartak je pao na deveto mesto.