Druga pobeda u nizu

Kolubara – Spartak Ždrepčeva krv 0:3 (0:1)

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi ostvarili su važnu pobedu u Lazarevcu nad ekipom Kolubare od 3:0. Subotičani su nakon pobede nad Javorom ostvarili drugi trijumf u nizu i sa nova tri boda poboljašli svoje stanje na tabeli.

Od samog početka utakmice videlo se da Spartak više želi pobedu. Stvarali su subotičani šanse preko svojih napadača. Ofanzivna igra im se isplatila pa su u 40. minutu poveli nakon što je Todoroski šutem sa oko 17 metara savladao golmana Popovića.  Početkom drugog poluvremena Spartak je duplirao vodstvo. Tošeski je prevario odbranu domaćina i u 54. minutu doneo prednost subotičanima od 2:0. Konačan rezultat postavio je Stanić u 73. minutu

Kolubara: Popović, Ćosić (55. Bugarić), Bakić, Milićević, Kočović (74. Ćorković), Zubairu (55. Bagarić), Nikolić, Sadiković, Đokić, Milojević (62. Ilić Vanja), Đuranović (74. Ilić Veljko)

Spartak Ždrepčeva krv: Manojlović, Tanasin, Bugarin, Ostojić, Vitorović, Tumbasović (79. Ubiparip), Tošeski, Todoroski (67. Bogićević), Đurasović, Srećković (79. Rošević), Hrstić (72. Stanić)