Rezultati sa sportskih terena proteklog vikenda

Fudbalerke Spartaka pobedile su Slogu iz Zemuna rezultatom 3 : 0 . Time su golubice okončale superligaški deo takmičenja sa 14 pobeda i maksimalnih  42 osvojena boda.Takmičenje nastavljaju u play-off-u Super lige.

Fudbaleri Spartaka igrali su protiv Voždovca u Beogradu.Utakmica je bila sa pregršt prilika sa obe strane ,Voždovac je poveo u 33. minutu a Spartak je izjednačio u 66 . minutu i samo je malo falilo sreće da odnese sva tri boda iz Beograda.Dok sa druge strane sreća je pratila golmana Spartaka koji je posle primljenog gola  , u nastavku utakmice sve nalete Zmajeva ukrotio.

Fudbaleri Bačke 1901 pobedili su u gostima Mladost iz Apatina rezultatom 2 : 3 . Sa osvojena 37 boda drže drugu poziciju dok je ekipa iz Stanišića prva sa 45 bodova.

Rukometaši Spartaka u duelu sa Crvenom Zvezdom ispustili su nerešen rezultat u poslednjoj sekundi.Slavili su beograđani 29 : 30 (15 : 14) . Spartak je na četvrtoj poziciji sa 8 osvojenih bodova u play-out-u.

Odbojkaši Spartaka pobedili su Radnički u Kragujevcu u prvom meču četvrtfinala play off-a rezultatom 2 : 3 . Revanš se igra danas , 14. marta u hali sportova u 19 časova .