Memorijal „Stevan Ćele Vilotić“: „Orlići“ savladali Mađarsku 3:1, a Crnogorci Francuze 2:0

Prvog dana 29. Memorijala „Stevan Ćele Vilotić“ u fudbalu, za selekcije do 19 godina, Srbija, je savladala Mađarsku sa 3:1 (2:0), nastupom na Gradskom stadionu u Subotici.

Priliku da zatrese protivničku mrežu prvi je iskoristio Nedeljković, u 9. minutu, nakon dobre akcije u kojoj su učestvovali Šljivić i Mijatović. Usledila je nova serija napada Srbije, potom tri vezana kornera Stankovića, pa i četvrti iz koga u 18. minutu Milošević duplira prednost. U nastavku, tačnije u 46. minutu, Husar iz mađarskog kluba smanjuje zaostatak, ali već u 49. sledi treći gol Srbije, koji postiže Simić.

U drugom meču, koji se igrao u Senti, Crna Gora je napravila iznenađenje, savladavši favorizovanu Francusku sa 2:0 (1:0), golovima Golubovića u 40. i Bubanje u 76. minutu.