Spartak DOO nerešen sa Zvezdom B

U Beogradu na gostujućem terenu, fudbalerke Spartak DOO odigrale su nerešeno sa Zvezdom B, a rezultat je bio 2:2. Imale su Subotičanke dva puta prednost i priliku da upišu prvu pobedu, ali je domaći tim uspeo da izjednači i bodovi su podeljeni, a u gostujućem taboru ostaje veliki žal za propuštenim prilikama.

Spartak je prikazao sjajnu igru i u 30. minutu stigao do prednosti pogotkom Maše Ninković. Nije mnogo trebalo domaćem timu da izjednači, precizna je bila Aleksandra Stefanović samo tri minuta kasnije u 33. minutu. Nastavile su dominaciju plavo – bele, držale su loptu u svom posedu  i ponovo stigle do prednosti. Milica Leškov iskoristila je grešku odbrane domaćina i zatresla mrežu za 2:1.

U nastavku se vodila velika borba, domaćin je jurio da poravna rezultat, a Subotičanke su pokušavale da sačuvaju stečenu prednost i postignu još koji gol kako bi stigle do prve prvenstvene pobede. Ipak su poklekle u završnici utakmice, Lara Radosavljević je bila precizna za poravnanje i konačnih 2:2.

U narednom kolu Spartak DOO na svom terenu dočekuje ekipu Vojvodine.