KMF Spartak dočekao ekipu Gvozdenog puka iz Niša

U ponedeljak 10. oktobra, ekipa KMF Spartaka je u Hali sportova dočekala je ekipu Gvozdenog Puka iz Niša. Na početku sve je dobro počelo i Celin je postigao gol za vođstvo od 1:0 u 9. minutu. Gosti su pojačali ritam i pojurili izjednačenje, a Kovačević donosi 1:1. Do kraja poluvremena nije više bilo promena, a u drugom poluvremenu domaći stižu do vođstva od 2:1 preko Tomića, koji lepim udarcem postiže gol, a ubrzo u 37. minutu gosti dolaze do 2:2.

U narednom napadu kako se krenulo sa centra ponovo Tomić biva precizan za 3:2, ali domaći nisu uspeli da sačuvaju prednost do kraja susreta, pa je tako na kraju rezultat opet poravnala ekipa iz Niša golom u 39. minutu. U sledećem kolu ekipa KMF Spartak gostuje ekipi KMF Smederevo.