KMF Full Feel poražen u Inđiji

U okviru 4. kola Futsal lige Vojvodine 2022/2023., futsaleri subotičkog KMF Full Feel-a, sastali su se u ponedeljak, 17. oktobra sa ekipom KMF Indians. Utakmica je odigrana u Sportskom centru Inđija, ali i pored velike i žustre borbe i vođstva u drugom poluvremenu, Subotičani su poraženi od domaćina rezultatom 4:3 (na poluvremenu 1:1).

Neverovatno je da se posle ovakve igre i čak vođstva u drugom poluvremenu od 3:1, kući vraćamo praznih šaka. Svakako, za nas još gore od poraza je teška povreda našeg golmana Paunovića, koji je doživeo prelom prsta na ruci i možda je i to trenutak kada su naši momci pali i “prosuli” sve što su do tada sjajno odradili. Smatramo da su sudije morale da dosude faul nad golmanom, jer je očigledno da je domaći igrač šutnuo po ruci našeg golmana, koji je već bio „na lopti“ i tako postigao gol. Kako god, domaćinima se zahvaljujemo na fer i korektnoj igri, a mi se spremamo za subotu, kada nam u goste dolazi KMF Omladinac iz Novih Banovaca”, kažu u subotičkom klubu.

KMF Full Feel: Paunović, Gavrić, Kotaraš, Sedlić, Francišković, Kujundžić K., Mitrović, Kujundžić M.

KMF Indians: Margetić, Krivokuća, Cvetinović, Mitrović Ž., Mitrović M., Strajnić, Dubajić, Katić, Panjak, Živanović.