Penal za Partizan u 85. minutu , Spartak u neverici

Fudbaleri Spartaka imali su bod u džepu sve do 85. minuta kada je dosuđen penal za Partizan . Naime mladi Đurasović prema onome što su svi gledaoci sa malih ekrana mogli da vide i da sude svako na svoj način ali namera nije postojala , noga je išla ka lopti ali inercija igrača je doprinela da je Đurasović dotakao protivnika nakon čega se desio pad istog . Var se oglasio i usledio je snimak situacije koju je sudija okarakterisao kao prekšaj i dosudio penal za Partizan . Natcho je šutirao i rešio utakmicu 0 : 1 .U nastavku je usledila velika nervoza prvenstveno domaćih igrača gde je umalo došlo do tuče , svi sa klupe oba tima su bili na terenu . Sudija je produžio utakmicu 7 minuta ali Spartak više nije ništa mogao , nervoza i tuga su učinili svoje . Kad se pogleda sa strane plavi golubovi su u usponu forme , pred njima stoje još četiri utakmice gde mogu pokazati svoj kvalitet.

FK Spartak – FK Partizan 0 : 1 (0:0)  Natcho 85’ ( p )