Održano stonotenisko takmičenje Top 12

U Sportskom stonoteniskom centru u Subotici održan je Top 12 za seniore i seniorke za sezonu 2022/23, a ekipa Spartak Infostuda imala je dva predstavnika na ovom takmičenju koji su obezbedili dalji plasman. U pitanju su Stefan Kostadinović i Bognar Bence.

Prvo mesto u kategoriji seniora osvojio je Dimitrije Levajac iz Crvene Zvezde, dok je kod žena prvo mesto osvojila Sabina Šurjan iz Novog Sada. Oni su na svih 11 mečeva ostvarili sve pobede. Drugo mesto u muškoj konkurenciji je osvojio Nikola Strugarević iz Crvene Zvezde sa skorom 9/2, bronzana medalja pripala je Gacev Aleksi koji nastupa za Radnički iz Pirota, a Stefan Kostadinović je ostvario 6. mesto, dok je Bognar Bence bio deveti.

U ženskoj konkurenciji drugo mesto je osvojila Reka Bezeg, a bronzana je bila Tijana Jokić, obe iz Novog Sada. Ovo je ujedno bio i poslednji turnir u 2022. godini.